
lek. Katarzyna Kuźlik-Gołębiowska
Gastrolog
Rezydentka 3. roku specjalizacji z gastroenterologii. Od lutego 2022 roku pracuje w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA przy ulicy Wołoskiej w Warszawie.
Ukończyła z oceną bardzo dobrą oraz wyróżnieniem I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytet Medycznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.
Na co dzień doskonali się w wykonywaniu USG jamy brzusznej wraz z USG jelit.
Skontaktuj się z nami!
Jeśli szukasz doświadczonego specjalisty, zapraszamy do umówienia wizyty – nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie już dziś. Umów wizytę telefonicznie lub online!
