Proponowane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej


WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

Użycie kwasu hialuronowego jako wypełniacza zmarszczek daje podwójny efekt- -podany do skóry produkt usieciowanego ( gęstego ) kwasu hialuronowego wypełnia zmarszczkę jakby od wewnątrz i zmniejsza w ten sposób zagłębienie skóry -sam bodziec iniekcji a także wstrzyknięta substancja pobudzają biologiczne procesy i dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu , przedłużając efekt.

Wykonuje się także zabiegi wolumetryczne , czyli przywracające w znacznym stopniu utraconą z wiekiem lub np .po odchudzaniu objętość policzków, skroni, konturu twarzy. Wymaga to większej ilości preparatu .


MEZOTERAPIA / REWITALIZACJA / MEZOLIFT

abieg z wykorzystaniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego podawanego techniką wielokrotnych maleńkich nakłuć całej okolicy poddanej leczeniu.Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkich tkankach i posiada wyjątkową zdolność do pochłaniania wody,dając wspaniały efekt nawilżenia skóry niejako od środka, gdzie żaden kosmetyk nie dotrze. W preparatach do mezoterapii występuje często w połączeniu z innymi aktywnymi substancjami , jak krzem,witaminy,peptydy,oligoelementy.Efekty rewitalizacji są poprzez to potęgowane.


WYPEŁNIANIE UST

Za pomocą kwasu hialuronowego można

 • powiększyć usta
 • nawilżyć i „odmłodzić” usta
 • poprawić kontur i symetrię warg

 • Nici biorewitalizujące PDO MAGIC LINE MONO i SCREW

  Są to nici z polidoksanonu- syntetycznego włókna rozpuszczalnego w tkankach,wykorzystywanego głównie do produkcji chirurgicznych szwów wchłanialnych.Nici PDO wprowadza się pod skórę w celu uzyskania efektu lekkiego liftingu a także,poprzez wytwarzanie wokół nici naturalnego kolagenu i elastyny,uzyskuje się ujędrnienie , napięcie , wzmocnienie skóry ,redukcję zmarszczek czyli oczekiwane jej odmłodzenie.


  TOKSYNA BOTULIOWA - BOTOKS

  Zabieg z użyciem toksyny botulinowej w minimalnych, nietoksycznych dawkach,która podawana jest poprzez wstrzyknięcie w mięsień odpowiedzialny za powstawanie danej zmarszczki .W efekcie mięsień ten czasowo nie kurczy się i nie pogłębia zmarszczki. Uzyskuje się w ten sposób wygładzenie czoła ,np.bardzo postarzającej „lwiej zmarszczki”między brwiami czy zmarszczek mimicznych wokół oczu , t.zw. kurzych łapek.
  Efekt utrzymuje się 6 – 8 miesięcy.

  Można w ten sposób leczyć także nadpotliwość pach czy dłoni.


  Zabiegi są wykonywane przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej, absolwentkę Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego - Bognę Walicką

  Zarezerwuj wizytę

  lub zadzwoń - INFORMACJA tel. 881 957 002

  Cennik usług medycyny estetycznej

  W przygotowaniu atrakcyjne zabiegi i procedury medycyny estetycznej ,jak karboksyterapia, nici PDO , osocze bogatopłytkowe .